THULE

ilość znalezionych towarów: 5

@!= O MARCE

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku w Malmö. Już wtedy firma starała się, aby dzięki jej produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Jest to grupa ludzi z różnych krajów, zjednoczonych wspólną pasją służenia pomocą rodzinom prowadzącym aktywny tryb życia i wszystkim entuzjastom wypoczynku na łonie natury.

Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. Marka wierzy, że ma on szczególną wartość — zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Dla naszego zdrowia i szczęścia w czysto ludzkim wymiarze oraz jako wyraz szacunku i troski wobec świata, który nas otacza.

Niezależnie od tego, jaką masz pasję, dokąd zmierzasz i co chcesz ze sobą zabrać. Z Thule naprawdę możesz żyć pełnią aktywnego życia.

Thule Group z siedzibą w Malmö w Szwecji zatrudnia ponad 2000 osób w ponad 40 zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży rozsianych na całym świecie. Thule jest największą marką w Thule Group.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixel