SLAZENGER

ilość znalezionych towarów: 7

@!= O MARCE

 

Slazenger, firma, której historia sięga początku XIX wieku, to jedna z najstarszych, nadal obecnych na świecie marek, znana z produkcji szerokiego asortymentu akcesoriów sportowych, począwszy od piłek do tenisa, rakiet i odzieży dla tenisistów, a skończywszy na sprzęcie do golfa i krykieta. Ciesząca się wśród miłośników sportu marka już od wielu lat kojarzona jest z ważnymi turniejami, a osobę, której nazwa Slazenger byłaby obca jest bardzo trudno.

Slazenger w unikalny sposób łączy wierność tradycji i zaufanie do sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnym wzornictwem, komfortem i doskonałą funkcjonalnością. To prawdziwie legendarna marka, która swój sukces zawdzięcza umiejętności zaspokajania potrzeb współczesnych konsumentów, jednocześnie pozostając wierna wartościom stanowiącym podstawę jej reputacji.

Aktualna oferta produktów Slazenger to odzież i akcesoria wyprodukowane z najwyższą dbałością o szczegóły, z myślą o osobach ceniących skuteczność działania każdego produktu. Stylowa odzież i ubiory sportowe to udane połączenie wyglądu, komfortu i funkcjonalności, które doceni każdy miłośnik sportu.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixel