Blog

Do czego służy pas do bagażu

Do czego służy pas do bagażuZabezpieczenie walizki przed uszkodzeniem w czasie transportu to nie jedyne zastosowanie pasa do bagażu.
Przeczytaj więcej

Co oznacza czerwony romb TSA na zamku szyfrowym lub kłódce

Co oznacza czerwony romb TSA na zamku szyfrowym lub kłódce
TSA to standard zamka niezbędny w podróży do takich krajów jak na przykład Niemcy, Norwegia, USA, Kanada, Austria, Czechy...
Przeczytaj więcej

2 czy 4 koła, którą walizkę wybrać

2 czy 4 koła, którą walizkę wybraćDobierz walizkę idealną do Twojej podróży!
Przeczytaj więcej

Jak usunąć rysy z twardej walizki wykonanej z policarbonu

Jak usunąć rysy z twardej walizki wykonanej z policarbonuDowiedz się w jaki sposób zadbać o swoja walizkę z policarbonu aby słuzyła Ci jak najdłużej.
Przeczytaj więcej

Pakowanie kapsułowe - wszytko, co musisz wiedzieć

Pakowanie kapsułowe - wszytko, co musisz wiedziećChoć popularny i pod wieloma względami słuszny, minimalistyczny tryb życia nie jest dla każdego. Chyba, że wybierasz się w podróż – tu zgodzicie się ze mną...
Przeczytaj więcej

Szybkie pakowanie walizki

Szybkie pakowanie walizkiUmiejętność pakowania walizki przydaje nam się przez cały rok. Wyjeżdżamy w podróże służbowe, na święta do rodziców albo na krótkie weekendowe wypady.
Przeczytaj więcej

Pakowanie walizki na tygodniowy wyjazd

Pakowanie walizki na tygodniowy wyjazdSpakowanie bagażu podręcznego do samolotu bywa wyzwaniem jednak nie dla mnie! Uwielbiam się pakować i chętnie pomogłabym w tym każdemu z was ;)
Przeczytaj więcej

Pakowanie walizki - jak to zrobić sprawnie i bezboleśnie

Pakowanie walizki - jak to zrobić sprawnie i bezboleśnieNie sądziłam, że to może Was interesować (zwłaszcza o tej porze roku troszkę mniej wyjazdowej), ale maile w mojej skrzynce mówią, że chcecie wiedzieć jak mi idzie pakowanie na te wszystkie nasze PODRÓŻE.
Przeczytaj więcej
    pixelpixelpixelpixelpixelpixel