Łatwy zwrot towaru
Przedstawiamy nasze wszechstronne i praktyczne etui na karty `Andrea`, małe, ale niezbędne akcesorium, które płynnie łączy funkcjonalność ze stylem.
To kompaktowe rozwiązanie jest nie tylko etui na karty, ale służy również jako wygodny breloczek do kluczy i posiada małą zapinaną na suwak saszetkę, idealną do przechowywania monet, biżuterii lub innych drobiazgów.
Wykonany z pięknej, gładkiej skóry wegańskiej, emanuje luksusem z dodatkiem naszej charakterystycznej płytki Cacharel `C`.
Dostępny w neutralnej palecie kolorów, w tym klasycznej czerni i wyrafinowanym taupe, ten dodatek jest nie tylko wyrazem elegancji, ale także ucieleśnieniem kompaktowego
i praktycznego designu, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy cenią sobie zarówno formę, jak i funkcjonalność
24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
Producent: | CACHAREL |
Kod produktu: | CEM440X |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Stan: | Nowy |
Kolory: | Brązowy |
Wymiary: | 110 x 85 x 10 mm |
Waga: | 193 g |
Bezpieczeństwo - rodzaj ostrzeżenia: | Rodzaj ostrzeżenia |